-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Вугілля кам’яне марки Г(Г2) (13-100), Брикет паливний вугільний
Тендер Prozorro UA-2024-12-04-019090-a
Завершена
650 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 250.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 250.00 UAH
Номер:
15dc725f32c14902b1f22d8f21a8573e
Внутрішній номер закупівлі:
23523835
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-12-04-019090-a
Замовник:
БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКИЙ РАЙОННИЙ ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ ДУ "ОДЕСЬКИЙ ОЦКПХ МОЗ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38722636
-
Адреса:
67700, Україна, Одеська область, місто Білгород-Дністровський, вулиця Московська, будинок 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ольга Коваш +380673054057 olya.kovash@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
650 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
04.12.2024 17:08 - 09.12.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
04.12.2024 17:08 - 12.12.2024 00:00
Період кваліфікації:
12.12.2024 00:00 - 12.12.2024 11:26
Період завантаження договору:
18.12.2024 00:00 - 28.12.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴650 000.00 Вугілля кам’яне марки Г(Г2) (13-100), Брикет паливний вугільний