-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
Ультрапастеризоване молоко та вершки порційні 10%
Тендер Prozorro UA-2018-07-04-000707-b
Завершена
1 838 867.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0% або 40.64 UAH
мін. крок: 0% або 40.64 UAH
Номер:
e75f5c14c6e0473894696fda6fa6d1be
Внутрішній номер закупівлі:
2352284
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-07-04-000707-b
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40538421
-
Адреса:
01001, Україна, Київська обл., Київ, ВУЛИЦЯ ВЕЛИКА ЖИТОМИРСЬКА, будинок 15-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Скрипник Дар'я Сергіївна +380442076127 SKRIPNIK.DARYA@GMAIL.COM
Класифікатор ДК 021:2015:
15510000-6 Молоко та вершкиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
1 838 867.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
04.07.2018 18:38 - 17.07.2018 10:00
Період прийому пропозицій:
04.07.2018 18:38 - 27.07.2018 10:00
Аукціон:
30.07.2018 11:03 - 30.07.2018 11:30
Період кваліфікації:
30.07.2018 11:30 - 23.08.2018 08:47
Період завантаження договору:
14.08.2018 10:40 - 03.09.2018 10:40
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴1 834 803.00 Лот 1 - Молоко ультрапастеризоване
- Лот №2 ₴4 064.00 Лот 2 - Вершки порційні 10%