-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з монтажу системи оповіщення про пожежу та управління евакуацією людей в приміщеннях Ліцею № 17 «Інтелект» Полтавської міської ради за адресою: 36004, м. Полтава, бульвар Б.Хмельницького,15
Тендер Prozorro UA-2024-12-04-012201-a
Завершена
665 708.65
UAH з ПДВ
Номер:
9944da5be0d94dbe889fe09433aa19f3
Внутрішній номер закупівлі:
23517192
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-12-04-012201-a
Замовник:
Ліцей № 17 "Інтелект" Полтавської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
21063358
-
Адреса:
36004, Україна, Полтавська область, місто Полтава, бульвар Богдана Хмельницького, 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Юлія Кузьменко +380950764853 poltbuhalt17@gmail.com https://www.plgymnasium17.com/
Класифікатор ДК 021:2015:
45310000-3 Електромонтажні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
UA-2024-11-17-000069-a
Очікувана вартість:
665 708.65 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з монтажу системи оповіщення про пожежу та управління евакуацією людей в приміщеннях Ліцею № 17 «Інтелект» Полтавської міської ради за адресою: 36004, м. Полтава, бульвар Б.Хмельницького,15
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2024
Місце постачання
36004, Україна, Полтавська область, м. Полтава, бульвар Б.Хмельницького 15
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЯВІР-2000"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31175036
-
Контактна особа:
+380532563650
-
Адреса:
36007, Україна, Полтавська область, місто Полтава, ВУЛИЦЯ СТЕПАНА КОНДРАТЕНКА будинок 6
Ціна пропозиції
665 708.65 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
04.12.2024 14:31
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
7b7f953daf224995a960dec5356c4382
Ідентифікатор договору:
UA-2024-12-04-012201-a-b1
Постачальник:
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЯВІР-2000"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31175036
-
Адреса:
36007, Україна, Полтавська область, місто Полтава, ВУЛИЦЯ СТЕПАНА КОНДРАТЕНКА будинок 6
Номер договору:
22039/2024
Сума договору:
392 428.66 UAH з ПДВ
Сума договору:
327 023.89 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Послуги з монтажу системи оповіщення про пожежу та управління евакуацією людей в приміщеннях Ліцею № 17 «Інтелект» Полтавської міської ради за адресою: 36004, м. Полтава, бульвар Б.Хмельницького,15: 392 428.66000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
04.12.2024 00:00 - 31.12.2024 00:00
Дата підписання:
04.12.2024 14:18
Статус:
Виконаний