-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2024-12-04-011793-a
Торги не відбулися
280 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 400.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 400.00 UAH
Номер:
8208e7829efb42ef88d6ac222184d3c9
Внутрішній номер закупівлі:
23516713
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-12-04-011793-a
Замовник:
територіальне управління Державної судової адміністрації України в Хмельницькій області
×
-
Код ЄДРПОУ:
26293548
-
Адреса:
29000, Україна, Хмельницька область, місто Хмельницький, вул.Соборна, 75
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Бутенко Ольга Анатоліївна +380382658297 inbox@km.court.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
280 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
04.12.2024 14:17 - 09.12.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
04.12.2024 14:17 - 12.12.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴280 000.00 Електрична енергія