• Переговорна процедура
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

Лот №2: Код за ДК 021:2015 - 03413000-8 Паливна деревина (Дрова колені твердих порід)

Завершена

80 000.00 UAH без ПДВ
Номер: d7b8c31cd43441979cad21ebe76be633
Внутрішній номер закупівлі: 2351112
Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-08-28-000993-a   
Замовник: КУ "Чернівецький обласний навчально-реабілітаційний центр №1"
Контактна особа: Олена Савчук +380372536265,+380506780920 chonrc01@ukr.net http://chonrc.com
Класифікатор ДК 021:2015: 03413000-8 Паливна деревинаАналіз за цим CPV
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: відповідно до пункту 2 частини 4 статті 35 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.15р. № 922-VIII – Замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників
Очікувана вартість: 80 000.00 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015 - 03413000-8 Паливна деревина (Дрова колені твердих порід)
Код ДК 021:2015: 03413000-8 Паливна деревина
Кількість 55 метри кубічні
Період постачання до 15.10.2018
Місце постачання 58022, Україна, Чернівецька область, Чернівці, В. Аксенина, 6 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Стінська Алла Броніславівна

Оскарження: 28.08.2018 13:54 - 10.09.2018 00:00
Ціна пропозиції 80 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
30.08.2018 11:58
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: 86c17cdf4e7a49c7a5dff925a7ee7926
Ідентифікатор договору: UA-2018-08-28-000993-a-a1
Постачальник: Стінська Алла Броніславівна
Номер договору: 57
Сума договору: 80 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 10.09.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Дата підписання: 10.09.2018 11:40
Статус:
Підписаний
PDF
Дрова колені1.PDF
p7s
sign.p7s