-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Лот №1: Код за ДК 021:2015 - 03413000-8 Паливна деревина (Паливна деревина)
Тендер Prozorro UA-2018-08-28-000964-a
Завершена
280 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
9e307e7a12024f629dae58f5deda35e0
Внутрішній номер закупівлі:
2351074
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-08-28-000964-a
Замовник:
КУ "Чернівецький обласний навчально-реабілітаційний центр №1"
×
-
Код ЄДРПОУ:
14271109
-
Адреса:
58022, Україна, Чернівецька область, м. Чернівці, вул. Василя Аксенина, 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олена Савчук +380372536265,+380506780920 chonrc01@ukr.net http://chonrc.com
Класифікатор ДК 021:2015:
03413000-8 Паливна деревинаАналіз за цим CPV
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
відповідно до п.2 частини 4 ст.35 ЗУ "Про публічні закупівлі" від 25.12.2015 р. №922-VIII-Замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників.
Очікувана вартість:
280 000.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015 - 03413000-8 Паливна деревина (Паливна деревина)
Кількість
220 метри кубічні
Період постачання
до 15.10.2018
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Стінська Алла Броніславівна
Оскарження: 28.08.2018 13:50 - 10.09.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2533014826
-
Контактна особа:
Стінськ А.Б. +380681085519
-
Адреса:
59300, Україна, Чернівецька область, місто Кіцмань ВУЛИЦЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ буд. 58А кв. 16, 58 А, кв 16
Оскарження: 28.08.2018 13:50 - 10.09.2018 00:00
Ціна пропозиції
280 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
30.08.2018 12:01
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
bf8a737fab3e4d01abb86c1b3fa39a6b
Ідентифікатор договору:
UA-2018-08-28-000964-a-a1
Постачальник:
Стінська Алла Броніславівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2533014826
-
Контактна особа:
Стінськ А.Б. +380681085519
-
Адреса:
59300, Україна, Чернівецька область, місто Кіцмань ВУЛИЦЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ буд. 58А кв. 16, 58 А, кв 16
Номер договору:
58
Сума договору:
280 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
10.09.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Дата підписання:
10.09.2018 11:40
Статус:
Підписаний