-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Папір формату А4
Тендер Prozorro UA-2024-12-04-004967-a
Завершена
360 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 800.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 800.00 UAH
Номер:
c5690206603b4285b705cb2ff2a04238
Внутрішній номер закупівлі:
23509820
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-12-04-004967-a
Замовник:
СПЕЦІАЛІЗОВАНА ПРОКУРАТУРА У СФЕРІ ОБОРОНИ СХІДНОГО РЕГІОНУ
×
-
Код ЄДРПОУ:
39969443
-
Адреса:
84333, Україна, Донецька область, м. Краматорськ, вул. Маяковського, буд. 21
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Андрій Чичкан +380505923350 mtzspos@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
360 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
04.12.2024 11:02 - 09.12.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
04.12.2024 11:02 - 12.12.2024 12:00
Період кваліфікації:
12.12.2024 12:00 - 13.12.2024 15:17
Період завантаження договору:
19.12.2024 00:00 - 29.12.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴360 000.00 Папір формату А4