• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Картридж для принтера, чорнила

Завершена

4 440.00 UAH з ПДВ
Номер: 0ef7305249014291862419808dce90f4
Внутрішній номер закупівлі: 23509325
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-12-04-004481-a   
Замовник: Комунальний заклад "Вінницький обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями "Обрій"
Контактна особа: Кухар Олена Олександрівна +380432509145 obriy_real@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість: 4 440.00 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Картридж для принтера, чорнила
Код ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнання
Кількість 14 штука
Період постачання 04.12.2024 - 31.12.2024
Місце постачання 21018, Україна, Вінницька область, м. Вінниця, вул. Владислава Городецького, 10 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Щерба Марина Ігорівна
Ціна пропозиції 4 440.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
04.12.2024 10:57
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 2b80585662b74c8dbf981ddb068aa9f6
Ідентифікатор договору: UA-2024-12-04-004481-a-b1
Постачальник: ФОП Щерба Марина Ігорівна
Номер договору: 4/12-24
Сума договору: 4 440.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 04.12.2024 00:00 - 31.12.2024 23:59
Дата підписання: 04.12.2024 00:00
Статус:
Виконаний
Договір
p7s
sign.p7s