• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Лабораторний скляний посуд

Торги не відбулися

19 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 95.00 UAH
Номер: 36ffe76c4b8b4f4f8d4a5e570e8636d8
Внутрішній номер закупівлі: 23503103
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-12-03-018668-a   
Замовник: Міжрегіональний офіс захисних масивів дніпровських водосховищ
Контактна особа: Ірина Архипченко +380445792122 mozmdv.procurement@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 33790000-4 Скляний посуд лабораторного, санітарно-гігієнічного чи фармацевтичного призначенняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 19 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 03.12.2024 17:26 - 08.12.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 03.12.2024 17:26 - 11.12.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴19 000.00 Лабораторний скляний посуд