-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Вугілля кам’яне ДГР (0-200)
Тендер Prozorro UA-2018-08-23-002225-a
Згідно технічного завдання
Торги не відбулися
1 447 267.96
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 7 250.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 7 250.00 UAH
Номер:
b17e91d8fecf4ee3a236f7af48168c93
Внутрішній номер закупівлі:
2350304
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-08-23-002225-a
Замовник:
Відділ освіти Первомайської районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02144915
-
Адреса:
55222, Україна, Миколаївська область, Первомайський район селище міського типу Підгородна, вулиця Шкільна, 88
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Кочерга Світлана Сергіївна +380516142139 osvita220517@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
1 447 267.96 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
7 250.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
43 000.00 UAH
Період уточнення:
23.08.2018 18:30 - 31.08.2018 10:00
Період прийому пропозицій:
23.08.2018 18:30 - 10.09.2018 10:00
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Вугілля кам’яне ДГР (0-200)
Кількість
643 тонни
Період постачання
до 01.11.2018
Місце постачання
55200, Україна, Миколаївська область, Первомайський район, підпорядковані замовнику навчальні заклади
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КАРБОНІКА ГРУПП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41818003
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КАРБОНІКА ГРУПП" +380980102268 Karbonika-Grypp@i.ua
-
Адреса:
Україна, 26300, Кіровоградська обл., Гайворонський район, місто Гайворон, ПРОВУЛОК ЗИМОЛІНА, будинок 1/2
Початкова пропозиція
1 130 394.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 130 394.00 UAH з ПДВ
Документи
9
Скарги
0