-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Природний газ код ДК 021:2015 - 09120000-6 «Газове паливо» (ДК 021:2015 09123000-7 Природний газ)
Тендер Prozorro UA-2024-12-03-017641-a
Завершена
2 152 005.70
UAH з ПДВ
Номер:
7b6c6147fded4cd9bd7ba2b76eb11c60
Внутрішній номер закупівлі:
23502054
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-12-03-017641-a
Замовник:
Відділ освіти, молоді та спорту Залозецької селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41427775
-
Адреса:
47234, Україна, Тернопільська область, Тернопільський р-н, селище Залізці, вул. Шевченка, буд. 64
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталія Жураковська +380977624153 zakupki_@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
UA-2024-11-22-014208-a
Очікувана вартість:
2 152 005.70 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ код ДК 021:2015 - 09120000-6 «Газове паливо» (ДК 021:2015 09123000-7 Природний газ)
Кількість
130 тисяча кубічних метрів
Період постачання
01.01.2025 - 30.04.2025
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГАЗОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ "НАФТОГАЗ ТРЕЙДИНГ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42399676
-
Адреса:
04116, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛИЦЯ ШОЛУДЕНКА будинок 1
Ціна пропозиції
2 152 005.70 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.12.2024 16:40
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
4c990a16a0f34d798885f4e09f4aadc0
Ідентифікатор договору:
UA-2024-12-03-017641-a-c1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГАЗОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ "НАФТОГАЗ ТРЕЙДИНГ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42399676
-
Адреса:
04116, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛИЦЯ ШОЛУДЕНКА будинок 1
Номер договору:
18-8087/24-БО-Т
Сума договору:
1 968 016.60 UAH з ПДВ
Сума договору:
1 640 013.83 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.01.2025 00:00 - 30.04.2025 00:00
Дата підписання:
03.12.2024 16:35
Статус:
Виконаний