• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

стіл операційний з механіко – гідравлічним приводом рентгенпрозорий, стіл операційний з механіко – гідравлічним приводом

стіл операційний з механіко – гідравлічним приводом рентгенпрозорий - 1 шт, стіл операційний з механіко – гідравлічним приводом - 3 шт.

Торги не відбулися

283 192.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 415.96 UAH
Номер: 778eb2ba90974e0a9aed443dc9a9b8a1
Внутрішній номер закупівлі: 2349777
Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-08-03-000031-b   
Замовник: КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ШОСТА МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
Контактна особа: Ірина Пальцун +380983268543 gorbol6@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 283 192.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 1 415.96 UAH
Період уточнення: 03.08.2018 08:20 - 10.08.2018 17:28
Період прийому пропозицій: 03.08.2018 08:20 - 20.08.2018 17:28
Аукціон: 21.08.2018 11:59 - 21.08.2018 12:20
Період кваліфікації: 21.08.2018 12:20 - 30.08.2018 15:20

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
стіл операційний з механіко – гідравлічним приводом рентгенпрозорий
Код ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні
Кількість 1 штуки
Період постачання до 30.11.2018
Місце постачання 49074, Україна, Дніпропетровська область, м.Дніпро, вул.Батумська,13 На карті
стіл операційний з механіко – гідравлічним приводом
Код ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні
Кількість 3 штуки
Період постачання до 30.11.2018
Місце постачання 49074, Україна, Дніпропетровська область, м.Дніпро, вул.Батумська,13 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Медлабтех"

Оскарження: 21.08.2018 12:20 - 08.09.2018 00:00
Початкова пропозиція 283 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
283 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
28.08.2018 15:39
Документи 10
Скарги 1
ФОП "ОБІЩЕНКО ОЛЕНА ПАВЛІВНА"

Оскарження: 28.08.2018 15:39 - 10.09.2018 00:00
Початкова пропозиція 283 188.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
283 188.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
30.08.2018 15:20
Документи 15
Скарги 0