• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Послуги забезпечення громадської безпеки

Послуги забезпечення громадської безпеки (ДК 021:2015: 75240000-0)

Торги не відбулися

86 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 430.00 UAH
Номер: 9439c38b995642d1888be7ac16c70844
Внутрішній номер закупівлі: 2349761
Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-08-23-001124-c   
Замовник: Інспекція державного архітектурно-будівельного контролю у місті Львові
Контактна особа: Хома Тарас Іванович 380322546696 taraskhoma@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 75240000-0 Послуги із забезпечення громадської безпеки, охорони правопорядку та громадського порядкуАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 86 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 430.00 UAH
Період уточнення: 23.08.2018 15:09 - 31.08.2018 00:00
Період прийому пропозицій: 23.08.2018 15:09 - 10.09.2018 00:00

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги забезпечення громадської безпеки (ДК 021:2015: 75240000-0)
Код ДК 021:2015: 75240000-0 Послуги із забезпечення громадської безпеки, охорони правопорядку та громадського порядку
Кількість 1 послуга
Період постачання 15.09.2018 - 31.12.2018
Місце постачання 79034, Україна, Львівська область, Львів, Угорська, 7А На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОХОРОННА КОМПАНІЯ "КАРДИНАЛ-1"
Початкова пропозиція 79 937.28 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
79 937.28 UAH з ПДВ
Документи 28
Скарги 0