-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Комутатор мережі Cisco CBS350-48T-4X-EU – або аналогічний пристрій з системою команд CLI Cisco та підтримкою SFP+
Тендер Prozorro UA-2024-12-03-009739-a
Завершена
180 934.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 809.34 UAH
мін. крок: 1% або 1 809.34 UAH
Номер:
c9255d090def4013b317d0b33da9d8a2
Внутрішній номер закупівлі:
23494349
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-12-03-009739-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ГРАДПРОЕКТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20504731
-
Адреса:
69037, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, ВУЛИЦЯ ЗЕЛІНСЬКОГО будинок 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Людмила Петрова +380673090070 norazp106@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
32420000-3 Мережеве обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
180 934.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
03.12.2024 13:21 - 08.12.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
03.12.2024 13:21 - 11.12.2024 00:00
Період кваліфікації:
11.12.2024 00:00 - 12.12.2024 13:16
Період завантаження договору:
18.12.2024 00:00 - 28.12.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴180 934.00 Комутатор мережі Cisco CBS350-48T-4X-EU – або аналогічний пристрій з системою команд CLI Cisco та підтримкою SFP+