-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Кондиціонери (згідно специфікації)
Тендер Prozorro UA-2024-12-02-015926-a
Завершена
119 987.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 599.94 UAH
мін. крок: 0.5% або 599.94 UAH
Номер:
996527ca83da466fbb0f38d48ae30ca1
Внутрішній номер закупівлі:
23482234
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-12-02-015926-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ІНФО-РАДА-ДНІПРО" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
36094821
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, ПРОСПЕКТ ДМИТРА ЯВОРНИЦЬКОГО, будинок 75
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ігор Ісаєв +380678727953 iiv2000d@gmail.com https://dniprorada.gov.ua/uk/page/komunalne-pidpriemstvo-info-rada-dnipro-dniprovskoi-miskoi-radi
Класифікатор ДК 021:2015:
39710000-2 Електричні побутові приладиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
119 987.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
02.12.2024 16:48 - 07.12.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
02.12.2024 16:48 - 10.12.2024 00:00
Аукціон:
10.12.2024 14:03 - 10.12.2024 14:26
Період кваліфікації:
10.12.2024 14:26 - 13.12.2024 09:41
Період завантаження договору:
19.12.2024 00:00 - 29.12.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴119 987.00 Кондиціонери (згідно специфікації)