-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
код ДК 021:2015 79710000-4 Охоронні послуги - послуги з охорони публічної безпеки і порядку на території ДУ "Миколаївський пункт тимчасового перебування" по вулиці Європейська будинок 1, селище Мартинівське Вознесенського району Миколаївської області
Тендер Prozorro UA-2024-12-02-009777-a
Мова тендерної пропозиції українська. Всі документи, що готуються учасником, викладаються українською мовою. Якщо в складі тендерної пропозиції надається документ на іншій мові ніж українська, учасник надає переклад цього документа на українську мову.
Завершена
7 989 120.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 39 945.60 UAH
мін. крок: 0.5% або 39 945.60 UAH
Номер:
e8019a2409344da980d556120d31b020
Внутрішній номер закупівлі:
23476448
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-12-02-009777-a
Замовник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "МИКОЛАЇВСЬКИЙ ПУНКТ ТИМЧАСОВОГО ПЕРЕБУВАННЯ ІНОЗЕМЦІВ ТА ОСІБ БЕЗ ГРОМАДЯНСТВА, ЯКІ НЕЗАКОННО ПЕРЕБУВАЮТЬ В УКРАЇНІ, ДМС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40121316
-
Адреса:
56525, Україна, Миколаївська область, с. Мартинівське, вул. Європейська, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ольга Плохотна +380954640539 plokhotna@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
7 989 120.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
02.12.2024 14:14 - 07.12.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
02.12.2024 14:14 - 10.12.2024 10:00
Період кваліфікації:
10.12.2024 10:00 - 12.12.2024 11:55
Період завантаження договору:
18.12.2024 00:00 - 28.12.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴7 989 120.00 послуги з охорони публічної безпеки і порядку на території ДУ "Миколаївський пункт тимчасового перебування" по вулиці Європейська будинок 1, селище Мартинівське Вознесенського району Миколаївської області