-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з позачергової технічної перевірки правильності роботи засобу обліку (перевірка схеми вмикання)
Тендер Prozorro UA-2024-12-02-009237-a
Завершена
2 403.19
UAH з ПДВ
Номер:
32fc35941cdf42559a5b376121791e19
Внутрішній номер закупівлі:
23475675
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-12-02-009237-a
Замовник:
УПРАВЛІННЯ СПІЛЬНОЇ КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
20098076
-
Адреса:
21036, Україна, Вінницька область, м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна Трибіда +380673027256 tet-tribida@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Оскільки це комерційний облік, він підлягає обов’язковому опломбуванню АТ «Вінницяобленерго».
Очікувана вартість:
2 403.19 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з позачергової технічної перевірки правильності роботи засобу обліку (перевірка схеми вмикання)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2024
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
СТРУКТУРНА ОДИНИЦЯ "ВІННИЦЬКІ МІСЬКІ ЕЛЕКТРИЧНІ МЕРЕЖІ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "ВІННИЦЯОБЛЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
25509880
-
Контактна особа:
+380432659559
-
Адреса:
21008, Україна, Вінницька область, місто Вінниця, ВУЛИЦЯ ПИРОГОВА будинок 174
Ціна пропозиції
2 403.19 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.12.2024 13:59
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
b0e8dbcf23e44e20b60a4d8e3c39b017
Ідентифікатор договору:
UA-2024-12-02-009237-a-b1
Постачальник:
СТРУКТУРНА ОДИНИЦЯ "ВІННИЦЬКІ МІСЬКІ ЕЛЕКТРИЧНІ МЕРЕЖІ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "ВІННИЦЯОБЛЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
25509880
-
Адреса:
21008, Україна, Вінницька область, місто Вінниця, ВУЛИЦЯ ПИРОГОВА будинок 174
Номер договору:
300376870
Сума договору:
2 403.19 UAH з ПДВ
Сума договору:
2 002.66 UAH без ПДВ
Період дії договору:
02.12.2024 00:00 - 31.12.2024 00:00
Дата підписання:
02.12.2024 13:55
Статус:
Виконаний