-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мішки і пакети ( подарункові пакети, паперові з логотипом замовника, розміром 23х25 см, повнокольорові з обох боків)
Тендер Prozorro UA-2024-12-02-008649-a
Завершена
18 900.00
UAH без ПДВ
Номер:
50f178b6572a43348425387847c415a4
Внутрішній номер закупівлі:
23475085
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-12-02-008649-a
Замовник:
ДЕПАРТАМЕНТ РЕАЛІЗАЦІЇ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43489812
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, місто Херсон, ПРОСПЕКТ УШАКОВА, будинок 16
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Віолетта Царькова +380502830506 violettatsarkova@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
18930000-7 Мішки та пакетиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
18 900.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Мішки та пакети ( пакети подарункові ,паперові з логотипом замовника, розміром 23х35 см, повнокольорові з обох боків)
Кількість
300 штука
Період постачання
28.11.2024 - 31.12.2024
Місце постачання
73003, Україна, Херсонська область, місто Херсон, прспект Незалежності, 16
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП ПРОЦИШЕН ДЕНИС ВОЛОДИМИРОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2882716236
-
Контактна особа:
+380686227564
-
Адреса:
54038, Україна, Миколаївська область, місто Миколаїв, ВУЛИЦЯ ЛЕВАНЕВЦІВ будинок 25/20 квартира 13
Ціна пропозиції
18 900.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.12.2024 13:40
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
4a86d613c0224704b1a0a092dd967539
Ідентифікатор договору:
UA-2024-12-02-008649-a-b1
Постачальник:
ФОП ПРОЦИШЕН ДЕНИС ВОЛОДИМИРОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2882716236
-
Адреса:
54038, Україна, Миколаївська область, місто Миколаїв, ВУЛИЦЯ ЛЕВАНЕВЦІВ будинок 25/20 квартира 13
Номер договору:
25/2
Сума договору:
18 900.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
28.11.2024 00:00 - 31.12.2024 00:00
Дата підписання:
28.11.2024 13:36
Статус:
Виконаний