• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Нафта і дистиляти

Завершена

73 750.00 UAH з ПДВ
Номер: 7a90a094d8764199b50ed37735b7abf0
Внутрішній номер закупівлі: 23474784
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-12-02-008365-a   
Замовник: Дніпровський державний технічний університет
Контактна особа: Якуніна Алла Олександрівна +380569560669 Yakynina1963@mail.ua http://www.dstu.dp.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування: бензин для роботи генератора для потреб ДДТУ
Очікувана вартість: 73 750.00 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
бензин А-95
Код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
Кількість 1475 літр
Період постачання 02.12.2024 - 31.12.2024
Місце постачання 51918, Україна, Дніпропетровська область, Камянське, вул.Дніпробудівська 2 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ТОГРГІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ МІКС"
Ціна пропозиції 73 750.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.12.2024 13:38
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: b5c3449ff4944b719d1245d22f24ac29
Ідентифікатор договору: UA-2024-12-02-008365-a-a1
Постачальник: ТОВ "ТОГРГІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ МІКС"
Номер договору: 2811/2
Сума договору: 73 750.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 61 458.33 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю: бензин А-95: 50.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору: 02.12.2024 00:00 - 31.12.2024 23:59
Дата підписання: 02.12.2024 00:00
Статус:
Виконаний
обгрунтування
Договор
p7s
sign.p7s