• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Послуги з просочування деревини

Завершена

310 632.63 UAH без ПДВ
Номер: a6fd38f05509413ea76dce5cdd7b917a
Внутрішній номер закупівлі: 23473340
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-12-02-006775-a   
Замовник: ДЕРЖАВНИЙ ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "КРИВОРІЗЬКИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНОЇ ОСВІТИ РОБІТНИЧИХ КАДРІВ ТОРГІВЛІ ТА РЕСТОРАННОГО СЕРВІСУ"
Контактна особа: Марина Попінанченко +380976497255 byh_pty62@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 77220000-8 Послуги з просочування деревиниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування: Послуги з просочування деревини
Очікувана вартість: 310 632.63 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з просочування деревини
Код ДК 021:2015: 77220000-8 Послуги з просочування деревини
Кількість 4058.1 метр квадратний
Період постачання 02.12.2024 - 31.12.2024
Місце постачання 50074, Україна, Дніпропетровська область, Кривий Ріг, Гетьманська,78 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
БИРІЛО ОЛЕКСАНДР ГРИГОРОВИЧ
Ціна пропозиції 310 632.63 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.12.2024 12:26
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: e59a7b48f66e4f1ab014a56d2cc46863
Ідентифікатор договору: UA-2024-12-02-006775-a-b1
Постачальник: БИРІЛО ОЛЕКСАНДР ГРИГОРОВИЧ
Номер договору: 2240/24/7
Сума договору: 310 632.63 UAH без ПДВ
Період дії договору: 02.12.2024 00:00 - 31.12.2024 00:00
Дата підписання: 02.12.2024 12:13
Статус:
Виконаний
p7s
sign.p7s