-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту зі встановлення вентиляційної системи в підвальному приміщенні ліцею імені Івана Пулюя ЛМР за адресою: м.Львів, вул. І.Пулюя, 16
Тендер Prozorro UA-2024-11-30-000978-a
Назва предмету закупівлі: «Послуги з поточного ремонту зі встановлення вентиляційної системи в підвальному приміщенні ліцею імені Івана Пулюя ЛМР за адресою: м. Львів, вул. І. Пулюя, 16». Код національного класифікатора України ДК 021:2015:45331000-6 Встановлення опалювальних, вентиляційних систем і систем кондиціонування повітря. Місцезнаходження Замовника: Україна, м. Львів, 79071, вул. І. Пулюя, 16. Категорія: Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади - орган місцевого самоврядування. Процедура закупівлі: Відкриті торги з особливостями.
Завершена
513 171.60
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 565.86 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 565.86 UAH
Номер:
82086328878648dfac5a2e5af0d8704e
Внутрішній номер закупівлі:
23464846
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-11-30-000978-a
Замовник:
Ліцей імені Івана Пулюя
×
-
Код ЄДРПОУ:
20834411
-
Адреса:
79071, Україна, Львівська область, Львів, вул.Пулюя,16
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Габа Любов Сергіївна +380322638227 school83@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45331000-6 Встановлення опалювальних, вентиляційних систем і систем кондиціонування повітряАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
513 171.60 UAH з ПДВ
Період уточнення:
30.11.2024 17:16 - 05.12.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
30.11.2024 17:16 - 08.12.2024 01:00
Період кваліфікації:
08.12.2024 01:00 - 09.12.2024 21:51
Період завантаження договору:
15.12.2024 00:00 - 25.12.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴513 171.60 Послуги з поточного ремонту зі встановлення вентиляційної системи в підвальному приміщенні ліцею імені Івана Пулюя ЛМР за адресою: м.Львів, вул. І.Пулюя, 16