-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Нафта і дистиляти
Тендер Prozorro UA-2018-07-23-000856-b
Торги не відбулися
435 310.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 4 353.10 UAH
мін. крок: 1% або 4 353.10 UAH
Номер:
81764aa0a1ff4d0bb2e328d0516422be
Внутрішній номер закупівлі:
2345234
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-07-23-000856-b
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО МІЖГІРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ "РИНОК"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32872573
-
Адреса:
90000, Україна, Закарпатська область, смт. Міжгір'я, вул. Шевченка, 77
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
В'ячеслав Маріконь +380997014354 kpmsrranok@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
435 310.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
4 353.10 UAH
Період уточнення:
23.07.2018 13:46 - 28.07.2018 14:30
Період прийому пропозицій:
23.07.2018 13:46 - 07.08.2018 14:30
Аукціон:
08.08.2018 11:57 - 08.08.2018 12:18
Період кваліфікації:
08.08.2018 12:18 - 27.08.2018 11:35
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Дизпаливо
Кількість
10000 літр
Період постачання
до 31.12.2018
Бензин А-92
Кількість
1000 літр
Період постачання
до 31.12.2018
Бензин А-95
Кількість
1000 літр
Період постачання
до 31.12.2018
Нафтовий газ скраплений
Кількість
9000 літр
Період постачання
до 31.12.2018
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ТК ТД ТРЕЙД ЕНЕРДЖІ"
Оскарження: 08.08.2018 12:18 - 21.08.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41670625
-
Контактна особа:
Андрей Макаров +380676176896 office.tktrade@gmail.com
-
Адреса:
69037, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, ВУЛИЦЯ НЕЗАЛЕЖНОЇ УКРАЇНИ, будинок 39-А
Оскарження: 08.08.2018 12:18 - 21.08.2018 00:00
Початкова пропозиція
434 880.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
418 980.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
10.08.2018 11:16
Документи
41
Скарги
0
ПП "МВ - НАФТА"
Оскарження: 27.08.2018 09:48 - 07.09.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40485621
-
Контактна особа:
Михайло Маркович +380986449048 ppmv_@ukr.net
-
Адреса:
90000, Україна, Закарпатська область, Міжгірський район, селище міського типу Міжгір'я, ВУЛИЦЯ ГАГАРІНА , будинок 122
Оскарження: 27.08.2018 09:48 - 07.09.2018 00:00
Початкова пропозиція
423 410.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
419 056.90 UAH з ПДВ
Документи
18
Скарги
1