-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
М'ясо
Тендер Prozorro UA-2018-08-16-001146-b
Торги не відбулися
235 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 175.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 175.00 UAH
Номер:
91d3eb7a4226437caafef883df52b447
Внутрішній номер закупівлі:
2344620
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-08-16-001146-b
Замовник:
Управління освіти, культури, туризму, сім'ї, молоді та спорту Куликівської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41859118
-
Адреса:
16300, Україна, Чернігівська область, смт. Куликівка, вул. МИРУ, буд. 93
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Леся Долинець +380938630921 natalukhaaliona@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
15110000-2 М’ясоАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
235 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 175.00 UAH
Період уточнення:
16.08.2018 12:32 - 27.08.2018 17:00
Період прийому пропозицій:
16.08.2018 12:32 - 06.09.2018 17:00
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
М'ясо
Кількість
2845 кілограм
Період постачання
15.09.2018 - 31.12.2018
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
Селянське фермерське господарство "Колос"
×
-
Код ЄДРПОУ:
14246880
-
Контактна особа:
ИРИНА Харченко +380674600153 ratibor2010@ukr.net
-
Адреса:
16300, Україна, Чернігівська область, смт. Куликівка, вул. Миру, 100
Початкова пропозиція
234 997.20 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
234 997.20 UAH з ПДВ
Документи
8
Скарги
0