-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фарби
Тендер Prozorro UA-2024-11-28-007683-a
Завершена
101 400.00
UAH з ПДВ
Номер:
4e869bf9cc6c4b0ab1854064a40e6cc6
Внутрішній номер закупівлі:
23439566
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-11-28-007683-a
Замовник:
ДО "АВТОБАЗА ДУС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
19134105
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Мегем Володимир Віталійович +380444254993 doadus@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44810000-1 ФарбиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
UA-2024-09-24-011588-a
UA-2024-10-07-002655-a
Очікувана вартість:
101 400.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Фарба автомобільна підбірна SPECTRAL Wave 2.0
Кількість
30 літр
Період постачання
до 31.12.2024
Місце постачання
Фарба автомобільна NOVOL Base 2.0 (фарба злита по коду) 1л
Кількість
20 літр
Період постачання
до 31.12.2024
Місце постачання
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ «ЛЮМ-КОЛОР»
×
-
Код ЄДРПОУ:
35910380
-
Контактна особа:
Соколова Людмила Миколаївна 050-970-85-78 ludmilka_kabach@i.ua
-
Адреса:
03039, Україна, м. Київ, вул. Саперно – Слобідська, буд. 22, кв. 7,
Ціна пропозиції
101 400.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
28.11.2024 13:24
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
f78df81104d34d9b946502c5ed30fcc1
Ідентифікатор договору:
UA-2024-11-28-007683-a-a1
Постачальник:
ТОВ «ЛЮМ-КОЛОР»
×
-
Код ЄДРПОУ:
35910380
-
Адреса:
03039, Україна, м. Київ, вул. Саперно – Слобідська, буд. 22, кв. 7,
Номер договору:
9533
Сума договору:
101 400.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
84 500.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Фарба автомобільна підбірна SPECTRAL Wave 2.0: 2 800.00000 UAH без ПДВ
Фарба автомобільна NOVOL Base 2.0 (фарба злита по коду) 1л: 870.00000 UAH без ПДВ
Фарба автомобільна NOVOL Base 2.0 (фарба злита по коду) 1л: 870.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
28.11.2024 03:00 - 31.12.2024 03:00
Дата підписання:
28.11.2024 00:00
Статус:
Виконаний