-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Комплект мультимедійного обладнання (інтерактивна дошка з базовим програмним забезпеченням та проектором ТИП 1; маркерна дошка з базовим програмним забезпеченням та проектором ТИП 4, телевізор
Тендер Prozorro UA-2024-11-28-003394-a
Завершена
550 800.00
UAH без ПДВ
Номер:
496dfc7029e34f32b7080a85c75e5ead
Внутрішній номер закупівлі:
23435242
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-11-28-003394-a
Замовник:
КЕЛЬМЕНЕЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА ДНІСТРОВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04417010
-
Адреса:
60100, Україна, Чернівецька область, селище Кельменці, ПЛ. ЦЕНТРАЛЬНА, будинок 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Алла Накай +380963436738 tender.rada-kelm@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
UA-2024-10-28-013118-a
Очікувана вартість:
550 800.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Комплект мультимедійного обладнання: інтерактивна дошка з базовим програмним забезпеченням та проектором ТИП 1
Кількість
4 штука
Період постачання
до 10.12.2024
Місце постачання
60100, Україна, Чернівецька область, Кельменецька територіальна громада, За адресами підпорядкованих Замовнику закладів освіти, згідно додатку 2 до Договору
На карті
Комплект мультимедійного обладнання: маркерна дошка з базовим програмним забезпеченням та проектором ТИП 4
Кількість
7 штука
Період постачання
до 10.12.2024
Місце постачання
60100, Україна, Чернівецька область, Кельменецька територіальна громада, За адресами підпорядкованих Замовнику закладів освіти, згідно додатку 2 до Договору
На карті
Телевізори
Кількість
14 штука
Період постачання
до 10.12.2024
Місце постачання
60100, Україна, Чернівецька область, Кельменецька територіальна громада, За адресами підпорядкованих Замовнику закладів освіти, згідно додатку 2 до Договору
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Храпко Тетяна Віталіївна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2381810848
-
Контактна особа:
+380637068890
-
Адреса:
58006, Україна, Чернівецька область, місто Чернівці, вулиця Воробкевича будинок 1А квартира 44
Ціна пропозиції
550 800.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
28.11.2024 10:59
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
6a377b665ae4495e8eaacae6a4d8fcb3
Ідентифікатор договору:
UA-2024-11-28-003394-a-b1
Постачальник:
Храпко Тетяна Віталіївна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2381810848
-
Адреса:
58006, Україна, Чернівецька область, місто Чернівці, вулиця Воробкевича будинок 1А квартира 44
Номер договору:
342
Сума договору:
550 800.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Комплект мультимедійного обладнання: інтерактивна дошка з базовим програмним забезпеченням та проектором ТИП 1: 52 300.00000 UAH без ПДВ
Комплект мультимедійного обладнання: маркерна дошка з базовим програмним забезпеченням та проектором ТИП 4: 31 000.00000 UAH без ПДВ
Телевізори: 8 900.00000 UAH без ПДВ
Комплект мультимедійного обладнання: маркерна дошка з базовим програмним забезпеченням та проектором ТИП 4: 31 000.00000 UAH без ПДВ
Телевізори: 8 900.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
28.11.2024 00:00 - 31.12.2024 00:00
Дата підписання:
28.11.2024 10:00
Статус:
Підписаний