-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Прокат техніки з оператором
Тендер Prozorro UA-2024-11-27-016231-a
Торги не відбулися
1 000 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 5 000.00 UAH
Номер:
bc9045fad26547fdb9ccbd252aea67ac
Внутрішній номер закупівлі:
23428843
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-11-27-016231-a
Замовник:
Підгороднянська сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
14029197
-
Адреса:
47751, Україна, Тернопільська область, Тернопільський р-н село Підгородне, вул. Бережанська, будинок 70
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Зінов'єв Дмитро Юрійович 380679917453 tender_pidgorodnesrada@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45520000-8 Прокат обладнання з оператором для виконання земляних робітАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 000 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
27.11.2024 16:39 - 02.12.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
27.11.2024 16:39 - 05.12.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 000 000.00 Прокат техніки з оператором