-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Вугілля кам'яне
Тендер Prozorro UA-2018-08-03-000398-a
відповідно до ДСТУ
Завершена
1 260 400.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 1 240.00 UAH
мін. крок: 0.1% або 1 240.00 UAH
Номер:
c6b9b1bc417240eb863d38015278a4ff
Внутрішній номер закупівлі:
2342718
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-08-03-000398-a
Замовник:
КУ "Горностаївський селищний центр по обслуговуванню закладів освіти"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38474186
-
Адреса:
74601, Україна, Херсонська область, селище міського типу Горностаївка, Херсонська область, Горностаївський район, селище міського типу Горностаївка, вул Українська,5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Руснак Оксана Леонідівна +380554441256 gorn_rayvo@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
1 260 400.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 240.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
37 800.00 UAH
Період уточнення:
03.08.2018 14:44 - 09.08.2018 14:49
Період прийому пропозицій:
03.08.2018 14:44 - 19.08.2018 14:49
Аукціон:
20.08.2018 13:47 - 20.08.2018 14:08
Період кваліфікації:
20.08.2018 14:08 - 22.08.2018 14:03
Період завантаження договору:
20.08.2018 14:08 - 09.09.2018 14:08
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Вугілля кам'яне марки ДГКО (25-80)
Кількість
280800 кілограм
Період постачання
до 31.12.2018
Вугілля кам'яне марки ЖКО (25-80)
Кількість
19 тонни
Період постачання
до 31.12.2018
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ТАВРІЯ ТЕПЛОЕНЕРГО"
Оскарження: 20.08.2018 14:08 - 02.09.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39002068
-
Контактна особа:
Антон Фольварков +380503967909 tavriat@i.ua
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, м.Херсон, ВУЛИЦЯ ПИЛИПА ОРЛИКА, будинок 28, квартира 2А
Оскарження: 20.08.2018 14:08 - 02.09.2018 00:00
Початкова пропозиція
1 259 160.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 259 160.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
22.08.2018 14:03
Документи
24
Скарги
0
ПП "ЛІДЕР АКТИВ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39123006
-
Контактна особа:
Костянтин Костаков +380675519170 kostakov1111@gmail.com
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. ДИМИТРОВА, будинок 46 А
Початкова пропозиція
1 260 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 260 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
11
Скарги
0
Контракти
Номер:
efc9642a9f0143d1874408cbbf1dc0a9
Ідентифікатор договору:
UA-2018-08-03-000398-a-a1
Постачальник:
ТОВ "ТАВРІЯ ТЕПЛОЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39002068
-
Контактна особа:
Антон Фольварков +380503967909 tavriat@i.ua
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, м.Херсон, ВУЛИЦЯ ПИЛИПА ОРЛИКА, будинок 28, квартира 2А
Номер договору:
03-10/138
Сума договору:
1 259 160.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
06.09.2018 00:00 - 31.12.2018 23:59
Дата підписання:
06.09.2018 00:00
Статус:
Підписаний