-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Екскаватор-навантажувач ЕО-2626.ДТ.2 на базі трактора МТЗ 92П або еквівалент
Тендер Prozorro UA-2018-08-22-001153-c
Торги не відбулися
890 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 450.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 450.00 UAH
Номер:
cd21416cd2a2443685b74d402002878c
Внутрішній номер закупівлі:
2342603
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-08-22-001153-c
Замовник:
Куликівська селищна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04412432
-
Адреса:
16300, Україна, Чернігівська область, смт Куликівка, вулиця Миру, 93
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Богдан Віктор Васильович +380464321175 viktor-bogd@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
43260000-3 Механічні лопати, екскаватори та ковшові навантажувачі, гірнича технікаАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
890 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
4 450.00 UAH
Період уточнення:
22.08.2018 13:19 - 27.08.2018 13:24
Період прийому пропозицій:
22.08.2018 13:19 - 06.09.2018 13:24
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Екскаватор-навантажувач ЕО-2626.ДТ.2 на базі трактора МТЗ 92П або еквівалент
Кількість
1 одиниця
Період постачання
до 31.12.2018