-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
33110000-4 Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини (Загальноприйнята ультразвукова система візуалізації )
Тендер Prozorro UA-2024-11-27-004252-a
Закупівля відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 року № 1178 (зі змінами). Тендерна пропозиція та усі документи, що мають відношення до неї, складаються українською мовою
Завершена
5 105 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 25 525.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 25 525.00 UAH
Номер:
58f9d81cf8fb4847990730c66eb1379a
Внутрішній номер закупівлі:
23416739
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-11-27-004252-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКА МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ № 18" ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)
×
-
Код ЄДРПОУ:
01993776
-
Адреса:
01030, Україна, Київська область, Київ, бульвар Тараса Шевченка, будинок 17
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Гермашева Наталія Олександрівна 380442932407 viddil18@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33110000-4 Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медициниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
5 105 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
27.11.2024 10:57 - 02.12.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
27.11.2024 10:57 - 05.12.2024 10:00
Період кваліфікації:
05.12.2024 10:00 - 10.12.2024 13:53
Період завантаження договору:
16.12.2024 00:00 - 26.12.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴5 105 000.00 33110000-4 Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини (Загальноприйнята ультразвукова система візуалізації )