• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

Бензин А-95 в талонах номіналом 10 л (ДК 021:2015 09130000-9 Нафта і дистиляти)

Талони номіналом 10 л

Торги не відбулися

190 800.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 908.00 UAH
Номер: 5adf9e486ae74b4c878b94e7751485f3
Внутрішній номер закупівлі: 23409586
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-11-26-016629-a   
Замовник: ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ХРИСТИНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Сергій Скоробреха +380676278266 master_akb@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 190 800.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 26.11.2024 16:37 - 01.12.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 26.11.2024 16:37 - 04.12.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴190 800.00 Бензин А-95 в талонах номіналом 10 л