-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Радіостанція стаціонарна в комплекті
Тендер Prozorro UA-2024-11-26-014264-a
Торги не відбулися
350 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 500.00 UAH
мін. крок: 1% або 3 500.00 UAH
Номер:
8488dd6e12eb4ebd9a105862d1d8aa3b
Внутрішній номер закупівлі:
23407237
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-11-26-014264-a
Замовник:
КП "Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства міста Ужгорода"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03344326
-
Адреса:
88000, Україна, Закарпатська область, м. Ужгород, вул. Митна, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Станіслав Олександрович Карташов +380949180473 dogovor.uz.voda@gmail.com http://voda.uz.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
32230000-4 Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроємАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
350 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
26.11.2024 15:34 - 01.12.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
26.11.2024 15:34 - 04.12.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴350 000.00 Радіостанція стаціонарна в комплекті