• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Офісне устаткування та приладдя різне

Завершена

177 999.72 UAH з ПДВ
Номер: f9833db947874197a665473d8c0b86b5
Внутрішній номер закупівлі: 23405358
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-11-26-012527-a   
Замовник: ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "НАУКОВО-МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР ВИЩОЇ ТА ФАХОВОЇ ПЕРЕДВИЩОЇ ОСВІТИ"
Контактна особа: Оксана Давиденко +380442793420 davidenko_z@ukr.net https://nmc-vfpo.com
Класифікатор ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: UA-2024-11-12-012299-a
Очікувана вартість: 177 999.72 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Папір офісний А4, 80г/м2, 500 акр. ТМ ММ BLOOM Essential; папір офісний А3, 80г/м2, 500 акр, ТМ Konica Minolta Standard; конверт С4, 229х324 мм, самоклеючий клапан, офсет, 90г/м2, 50 шт/уп; конверт С5, 162х229мм, самоклеючий клапан, офсет, 80г/м2, 50 шт/уп
Код ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
Кількість 720 пачка
Період постачання 22.11.2024 - 31.12.2024
Місце постачання 03151, Україна, Київська область, м. Київ, вул. Смілянська, 11 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "Дісоль"
Ціна пропозиції 177 999.72 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
26.11.2024 14:53
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 1b1aa23429e5427facfae9ff9decfac5
Ідентифікатор договору: UA-2024-11-26-012527-a-b1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "Дісоль"
Номер договору: 114
Сума договору: 177 999.72 UAH з ПДВ
Сума договору: 148 333.10 UAH без ПДВ
Період дії договору: 22.11.2024 00:00 - 31.12.2024 00:00
Дата підписання: 22.11.2024 14:22
Статус:
Підписаний
pdf
Договір 114.pdf