• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

Електрична енергія

Пунктом 10 постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 року № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (далі – Особливості) встановлено, що замовники, у тому числі централізовані закупівельні організації, здійснюють закупівлі товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, шляхом застосування відкритих торгів у порядку, визначеному цими особливостями, та/або шляхом використання електронного каталогу для закупівлі товару. Тому, враховуючи вартісні межі, передбачені Особливостями для даної закупівлі, є необхідність у прийнятті рішення про здійснення закупівлі шляхом застосування відкритих торгів у порядку, визначеному Особливостями.

Завершена

37 620 723.36 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 188 103.62 UAH
Номер: 6b8b559593744888aa9bfc24672cb015
Внутрішній номер закупівлі: 23398126
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-11-26-005931-a   
Замовник: ОБУХІВСЬКЕ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО
Контактна особа: Величко Вікторія Сергіївна 0660818090 voda_tender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 37 620 723.36 UAH з ПДВ
Період уточнення: 26.11.2024 11:36 - 01.12.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 26.11.2024 11:36 - 04.12.2024 00:00
Аукціон: 04.12.2024 14:42 - 04.12.2024 15:35
Період кваліфікації: 04.12.2024 15:35 - 05.12.2024 14:51
Період завантаження договору: 11.12.2024 00:00 - 21.12.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴37 620 723.36 Електрична енергія