-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Приладдя до тракторів, код ДК 021:2015: 34390000-7 Приладдя до тракторів
Тендер Prozorro UA-2024-11-25-015276-a
Торги не відбулися
187 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 935.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 935.00 UAH
Номер:
bf39ba84154a4946adab4ce362b2ca24
Внутрішній номер закупівлі:
23388710
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-11-25-015276-a
Замовник:
Державний професійно-технічний навчальний заклад "Західно-Дніпровський центр професійно-технічної освіти"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02541846
-
Адреса:
52173, Україна, Дніпропетровська область, П'ятихатський район, село Саксагань, ВУЛ. СОЛОВЙОВА, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталія Білаш +380962792787 zdcptobug@ukr.net http://zdcpto.ptu.in.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
34390000-7 Приладдя до тракторівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
187 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
25.11.2024 16:00 - 30.11.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
25.11.2024 16:00 - 03.12.2024 15:52
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴187 000.00 Приладдя до тракторів, код ДК 021:2015: 34390000-7 Приладдя до тракторів