-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Газове паливо ( природний газ)
Тендер Prozorro UA-2024-11-25-014822-a
Торги не відбулися
778 032.83
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 890.16 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 890.16 UAH
Номер:
8356a8b21cb348be9bf9478001c2d801
Внутрішній номер закупівлі:
23388457
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-11-25-014822-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ " ТОМАКІВСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ АГРАРНИЙ ЛІЦЕЙ" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "
×
-
Код ЄДРПОУ:
02541852
-
Адреса:
53500, Україна, Дніпропетровська область, Нікопольський район, смт Томаківка, вул. Шосейна, 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олена Довженко +380673594885 buhgalteriatpal@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
778 032.83 UAH з ПДВ
Період уточнення:
25.11.2024 15:59 - 01.12.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
25.11.2024 15:59 - 04.12.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴778 032.83 Природній газ