• Переговорна процедура
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

Комплекти: мультимедійний проектор з длинофокусним об'єктивом та проекційний екран; телевізор

Завершена

210 000.00 UAH без ПДВ
Номер: 970f53eb38124ed08982bcd4c71e30f8
Внутрішній номер закупівлі: 2338498
Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-08-23-000852-a   
Замовник: Відділ освіти Ізюмської районної державної адміністрації
Контактна особа: Ольга Данильченко +380994229559 21168@izyumrda.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняАналіз за цим CPV
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: 02.07.2018 року було оголошено тендер на закупівлю товару: код за ДК 021:2015 : 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання (Комплекти:мультимедійний проектор з длинофокусним об’ективом та проекційний екран; телевізор) закупівля ID: UA-2018-07-02-001036-a18.07.2018 року згідно пункту 4 частини 1 статті 31 Закону Україну “Про публічні закупівлі” № 922-VIІІ від 25.12.2015 року зі змінами (надалі — Закон) торги було відмінено в зв’язку із поданням до участі в них не менше двох тендерних пропозицій. 20.07.2018 року повторно було оголошено тендер на закупівлю товару: код за ДК 021:2015 : 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання (Комплекти:мультимедійний проектор з длинофокусним об’ективом та проекційний екран; телевізор). Закупівля ID: UA-2018-07-20-001328-b. 05.08.2018 року згідно пункту 4 частини 1 статті 31 Закону Україну “Про публічні закупівлі” № 922-VIІІ від 25.12.2015 року зі змінами торги було відмінено в зв’язку із поданням до участі в них не менше двох тендерних пропозицій. Відповідно до пункту 4 частини 1 статті 31 Закону Україну “Про публічні закупівлі” № 922-VIІІ від 25.12.2015 року зі змінами в зв’язку з поданням для участі в торгах менше двох тендерних пропозицій тендерний комітет може застосовувати переговорну процедуру закупівлі. Зважаючи на те, що наявність предмету закупівлі для належного функціонування закладів загальної середньої освіти Ізюмської районної ради Харківської області є необхідним, придбання товару: код за ДК 021:2015 : 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання (Комплекти:мультимедійний проектор з длинофокусним об’ективом та проекційний екран; телевізор) з використанням як винятку переговорної процедури закупівлі є найбільш доцільним та відповідає вимогам п.4 ч.2 ст.35 Закону України “Про публічні закупівлі” № 922-VIІІ від 25.12.2015 року зі змінами, який визначає: якщо замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не повинні відрізнятися від вимог, що були зазначені замовником у тендерній документації.
Очікувана вартість: 210 000.00 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Комплекти: мультимедійний проектор з длинофокусним об'ективом та проекційний екран; телевізор
Код ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання
Кількість 3 штуки
Період постачання до 15.09.2018
Місце постачання 64320, Україна, Харківська область, с.Бугаївка, Ізюмський район, пл. Центральна,12 На карті
Комплекти: мультимедійний проектор з длинофокусним об'ективом та проекційний екран
Код ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання
Кількість 1 штуки
Період постачання до 15.09.2018
Місце постачання 64370, Україна, Харківська область, с.Вірнопілля Ізюмський район, вул.Шкільна, 5 Вірнопільська ЗОШ І-ІІІ ступенів На карті
Комплекти: мультимедійний проектор з длинофокусним об'ективом та проекційний екран
Код ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання
Кількість 1 штуки
Період постачання до 15.09.2018
Місце постачання 64371, Україна, Харківська область, с. Довгеньке, Ізюмський район, вул. Борисова, 12 Довгеньківський НВК На карті
Комплекти: мультимедійний проектор з длинофокусним об'ективом та проекційний екран
Код ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання
Кількість 1 штуки
Період постачання до 15.09.2018
Місце постачання 64322, Україна, Харківська область, с.Іванчуківка, Ізюмський район, вул. Шкільна, 1, Іванчуківська ЗОШ І-ІІІ ст. На карті
Комплекти: мультимедійний проектор з длинофокусним об'ективом та проекційний екран
Код ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання
Кількість 1 штуки
Період постачання до 15.09.2018
Місце постачання 64341, Україна, Харківська область, с. Кам'янка, Ізюмський район, вул. Шкільна, 12 Кам'янський НВК На карті
Комплекти: мультимедійний проектор з длинофокусним об'ективом та проекційний екран
Код ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання
Кількість 1 штуки
Період постачання до 15.09.2018
Місце постачання 64323, Україна, Харківська область, с.Куньє, Ізюмський район, вул. Жовтнева, 8 Куньєвський НВК На карті
Комплекти: мультимедійний проектор з длинофокусним об'ективом та проекційний екран
Код ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання
Кількість 1 штуки
Період постачання до 15.09.2018
Місце постачання 64331, Україна, Харківська область, с. Липчанівка, Ізюмський район, вул. Миру, 1, Липчанівський НВК На карті
Комплекти: мультимедійний проектор з длинофокусним об'ективом та проекційний екран
Код ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання
Кількість 1 штуки
Період постачання до 15.09.2018
Місце постачання 64332, Україна, Харківська область, с. Левківка, Ізюмський район, вул. Центральна, 1, Левківська ЗОШ І-ІІІ ст. На карті
Комплекти: мультимедійний проектор з длинофокусним об'ективом та проекційний екран
Код ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання
Кількість 1 штуки
Період постачання до 15.09.2018
Місце постачання 64342, Україна, Харківська область, с. Мала Комишуваха, Ізюмський район, вул. Перемоги, 59, Малокомишуваська ЗОШ І-ІІІ ст. На карті
Комплекти: мультимедійний проектор з длинофокусним об'ективом та проекційний екран
Код ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання
Кількість 1 штуки
Період постачання до 15.09.2018
Місце постачання 64321, Україна, Харківська область, с. Олександрівка, Ізюмський район, вул. Перемоги, 8, Олександрівська ЗОШ І-ІІІ ст. На карті
Комплекти: мультимедійний проектор з длинофокусним об'ективом та проекційний екран
Код ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання
Кількість 1 штуки
Період постачання до 15.09.2018
Місце постачання 64351, Україна, Харківська область, с. Співаківка, Ізюмський район, вул. Шкільна, 1 Співаківська ЗОШ І-ІІІ ст. На карті
Комплекти: мультимедійний проектор з длинофокусним об'ективом та проекційний екран
Код ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання
Кількість 1 штуки
Період постачання до 15.09.2018
Місце постачання 64324, Україна, Харківська область, с. Чистоводівка, Ізюмський район, вул. Шкільна, 1 Чистоводівський НВК На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Кочкар Дмитро Анатолійович

Оскарження: 23.08.2018 11:53 - 03.09.2018 00:00
Ціна пропозиції 210 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
23.08.2018 12:00
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: 41672bb26dc84c979ff6f28e0bdb9421
Ідентифікатор договору: UA-2018-08-23-000852-a-a1
Постачальник: Кочкар Дмитро Анатолійович
Номер договору: 149
Сума договору: 210 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 05.09.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Дата підписання: 05.09.2018 14:45
Статус:
Підписаний
pdf
Договір 149.pdf
p7s
sign.p7s