-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
15110000-2 - М’ясо
Тендер Prozorro UA-2024-11-25-009762-a
Завершена
29 535.00
UAH без ПДВ
Номер:
8b9388cc6394407b9a3a3ccbab3968cb
Внутрішній номер закупівлі:
23383123
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-11-25-009762-a
Замовник:
Комунальний Заклад "Черкаський геріатричний пансіонат Черкаської обласної ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02770202
-
Адреса:
18009, Україна, Черкаська область, місто Черкаси, Вулиця Луки святителя-хірурга, будинок 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Владислав Комісар +380472370422 buh_pansionat@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15110000-2 М’ясоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
29 535.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
М’ясо свинини
Кількість
165 кілограм
Період постачання
до 31.12.2024
Місце постачання
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ДЕМИДЕНКО АНДРІЙ ГРИГОРОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2916712196
-
Адреса:
18029, Україна, Черкаська область, місто Черкаси, ВУЛИЦЯ ГАЙДАРА будинок 14 квартира 175
Ціна пропозиції
29 535.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
25.11.2024 13:47
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
b5a6d47efcd947ea8a3737b3c3081d2f
Ідентифікатор договору:
UA-2024-11-25-009762-a-b1
Постачальник:
ДЕМИДЕНКО АНДРІЙ ГРИГОРОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2916712196
-
Адреса:
18029, Україна, Черкаська область, місто Черкаси, ВУЛИЦЯ ГАЙДАРА будинок 14 квартира 175
Номер договору:
231
Сума договору:
29 535.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
20.11.2024 00:00 - 31.12.2024 00:00
Дата підписання:
20.11.2024 13:43
Статус:
Підписаний