-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 код 31320000-5 Електророзподільні кабелі (Кабель для філії "Кременчуцька ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")
Тендер Prozorro UA-2024-11-25-009212-a
Тендерна пропозиція та усі документи, які передбачені вимогами тендерної документації складаються українською мовою. Застосований критерій оцінки – ціна (100%). Детальна інформація щодо термінів та місця надання послуг визначена в умовах тендерної документації. Надання забезпечення тендерних пропозицій не передбачається.
Завершена
385 908.10
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 3 859.08 UAH
мін. крок: 1% або 3 859.08 UAH
Номер:
d60e9e7791544d9ca1cd5174c899dcec
Внутрішній номер закупівлі:
23382629
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-11-25-009212-a
Замовник:
Приватне акціонерне товариство "Укргідроенерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20588716
-
Адреса:
07300, Україна, Київська область, Вишгород, м. Вишгород
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Московська Катерина Петрівна 380668506413 k.moskovska@uhe.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
31320000-5 Електророзподільні кабеліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
385 908.10 UAH без ПДВ
Період уточнення:
25.11.2024 13:42 - 30.11.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
25.11.2024 13:42 - 03.12.2024 08:00
Аукціон:
04.12.2024 14:30 - 04.12.2024 14:53
Період кваліфікації:
04.12.2024 14:53 - 09.12.2024 13:04
Період завантаження договору:
15.12.2024 00:00 - 25.12.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴385 908.10 Кабель для філії "Кременчуцька ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго"