-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Природний газ
Тендер Prozorro UA-2024-11-25-007949-a
Торги не відбулися
1 395 492.93
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 6 977.46 UAH
мін. крок: 0.5% або 6 977.46 UAH
Номер:
3de29ada8b9e48f3bc6e19ac86819d5b
Внутрішній номер закупівлі:
23381241
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-11-25-007949-a
Замовник:
СТАВЧАНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЧЕРНІВЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04417547
-
Адреса:
59316, Україна, Чернівецька область, Чернівецький р-н., с.Ставчани, вул.Головна, будинок 52
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Алла Федик +380997267639 olena_uek@meta.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 395 492.93 UAH з ПДВ
Період уточнення:
25.11.2024 12:40 - 30.11.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
25.11.2024 12:40 - 03.12.2024 18:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 395 492.93 Природний газ