-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Природний газ
Тендер Prozorro UA-2024-11-25-004092-a
Торги не відбулися
107 600.29
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 538.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 538.00 UAH
Номер:
d809e4fcd19944d4af6b2888694b87a4
Внутрішній номер закупівлі:
23377582
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-11-25-004092-a
Замовник:
1 Державний пожежно-рятувальний загін Головного управління ДСНС України у Чернігівській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38340807
-
Адреса:
14030, Україна, Чернігівська область, місто Чернігів, вулиця Захисників України
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Реус Наталія Олександрівна +380462608725 1dprz_cn@dsns.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
107 600.29 UAH з ПДВ
Період уточнення:
25.11.2024 10:56 - 30.11.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
25.11.2024 10:56 - 03.12.2024 08:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴107 600.29 Природний газ