-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Природний газ код ДК 021:2015 - 09120000-6 «Газове паливо» (ДК 021:2015 09123000-7 Природний газ)
Тендер Prozorro UA-2024-11-22-014208-a
Торги не відбулися
2 152 005.70
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 21 520.06 UAH
мін. крок: 1% або 21 520.06 UAH
Номер:
a4960ba6736343e8ae44d86817b5c9de
Внутрішній номер закупівлі:
23368113
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-11-22-014208-a
Замовник:
Відділ освіти, молоді та спорту Залозецької селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41427775
-
Адреса:
47234, Україна, Тернопільська область, Тернопільський р-н, селище Залізці, вул. Шевченка, буд. 64
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталія Жураковська +380977624153 zakupki_@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 152 005.70 UAH з ПДВ
Період уточнення:
22.11.2024 15:51 - 29.11.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
22.11.2024 15:51 - 02.12.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 152 005.70 Природний газ код ДК 021:2015 - 09120000-6 «Газове паливо» (ДК 021:2015 09123000-7 Природний газ)