• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Код ДК 021:2015 - 09120000-6 - Газове паливо (Природний газ)

Торги не відбулися

117 532.62 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 587.66 UAH
Номер: a3a09fbb28424b2686690206a9ad603d
Внутрішній номер закупівлі: 23364349
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-11-22-010314-a   
Замовник: Відділ з питань культури, релігій та туризму Недригайлівської селищної ради
Контактна особа: Даниленко Олена Олексіївна +380545552286 nedrkult@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 117 532.62 UAH з ПДВ
Період уточнення: 22.11.2024 14:11 - 29.11.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 22.11.2024 14:11 - 02.12.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴117 532.62 Природний газ