• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності (ДК 021:2015 34350000-5)

Закупівля здійснюється відповідно до вимог Закону України «Про публічні закупівлі» (зі змінами), постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі” (зі змінами), на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» від 12.10.2022 № 1178 (зі змінами) (далі – Особливості). Підстава - кошторис на 2024 рік. Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені відповідно вимогам чинних ДСТУ на відповідний вид Товару. Очікувана вартість предмету закупівлі встановлена на підставі Примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, затвердженої наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020 № 275 шляхом порівняння ринкових цін на товар, інформація про який міститься в мережі Інтернет у відкритому доступі, в тому числі на сайтах постачальників відповідної продукції та на підставі Постанови КМУ від 02.03.2022 № 178 "Деякі питання обкладення податком на додану вартість за нульовою ставкою у період воєнного стану".

Торги не відбулися

40 073.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 200.37 UAH
Номер: 8db39da27bfc453dae17192a536511a7
Внутрішній номер закупівлі: 23361593
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-11-22-007606-a   
Замовник: Головне управління ДСНС України у Київській області
Контактна особа: Марина Шуліка +380442936438 m.o.shulika@dsns.gov.ua https://kv.dsns.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажностіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 40 073.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 22.11.2024 12:35 - 27.11.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 22.11.2024 12:35 - 30.11.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴40 073.00 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності (ДК 021:2015 34350000-5)