-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Засоби для догляду за малюками (підгузки - трусики)
Тендер Prozorro UA-2018-08-20-001970-c
Торги не відбулися
110 746.40
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 553.73 UAH
мін. крок: 0.5% або 553.73 UAH
Номер:
860614cfeb6c403ba5bfea4d59076e85
Внутрішній номер закупівлі:
2335726
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-08-20-001970-c
Замовник:
КЗ КОР "Спеціалізований обласний будинок дитини м.Боярка"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01994681
-
Адреса:
08150, Україна, Київська область, Києво-Святошинський р-н, м. Боярка, Вул. ХРЕЩАТИК, 111
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна Гомола +380459840791 d.rebenka-boyarka@meta.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
33750000-2 Засоби для догляду за малюкамиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
110 746.40 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
553.73 UAH
Період уточнення:
20.08.2018 15:55 - 25.08.2018 20:00
Період прийому пропозицій:
20.08.2018 15:55 - 04.09.2018 20:00
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Засоби для догляду за малюками (підгузки - трусики)
Кількість
13028 штуки
Період постачання
27.09.2018 - 30.11.2018