-
Відкриті торги
-
Однолотова
-
КЕП
Бензин А-95 по картам, талонам та ін.)
Тендер Prozorro UA-2016-09-22-000838-b
Бензин А-95 по картам, талонам та ін.)
Завершена
692 550.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 1 000.00 UAH
мін. крок: 0.1% або 1 000.00 UAH
Номер:
4de77075e0cb49d684af5dfb8b3a5aa4
Внутрішній номер закупівлі:
233517
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2016-09-22-000838-b
Замовник:
Служба автомобільних доріг у Херсонській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
25899361
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, Херсон, вулиця Поповича, будинок 23
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Фунтова Надія Сергіївна 380552367768 sadho-tender@ukr.net http://ks.ukravtodor.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09132000-3 БензинАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
692 550.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
22.09.2016 15:39 - 30.09.2016 09:30
Період прийому пропозицій:
22.09.2016 15:39 - 10.10.2016 09:30
Аукціон:
11.10.2016 11:04 - 11.10.2016 11:55
Період кваліфікації:
11.10.2016 11:55 - 21.10.2016 14:22
Період завантаження договору:
20.10.2016 16:04 - 09.11.2016 16:04
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴692 550.00 Бензин А-95 по картам, талонам та ін.)