-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Ноутбуки (Машини для обробки даних (апаратна частина))
Тендер Prozorro UA-2024-11-21-014088-a
Торги не відбулися
250 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 500.00 UAH
мін. крок: 1% або 2 500.00 UAH
Номер:
0cdb8a4ea5374839ae4682207c9c12ee
Внутрішній номер закупівлі:
23350103
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-11-21-014088-a
Замовник:
Опорний заклад Соснівський ліцей Соснівської селищної ради Рівненського району Рівненської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
22569226
-
Адреса:
34652, Україна, Рівненська область, Березнівський р-н, смт.Соснове, вул.Шкільна, буд.26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Дячук Ганна 380989404393 buh_oz_sosnove@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
250 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
21.11.2024 16:05 - 26.11.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
21.11.2024 16:05 - 29.11.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴250 000.00 Ноутбуки (Машини для обробки даних (апаратна частина))