• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Інфрачервоний стерилізатор згідно коду ДК 021:2015: 331900008 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні

Завершена

54 500.00 UAH з ПДВ
Номер: 48c94285b9404097abc3f994737bb5c7
Внутрішній номер закупівлі: 23349742
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-11-21-013557-a   
Замовник: ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ЖИТОМИРСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР КОНТРОЛЮ ТА ПРОФІЛАКТИКИ ХВОРОБ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ"
Контактна особа: Марина Бойко +380978735651 olc_zakup@ukr.net https://zt.cdc.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: підпункт 6 пункту 13 Особливостей UA-2024-11-05-013664-a
Очікувана вартість: 54 500.00 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Інфрачервоний стерилізатор згідно коду ДК 021:2015: 331900008 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні
Код ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні
Кількість 5 штука
Період постачання до 16.12.2024
Місце постачання 10002, Україна, Житомирська область, м.Житомир, вул. Велика Бердичівська, 64 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СПЕКТРО ЛАБ"
Ціна пропозиції 54 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
21.11.2024 15:58
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 4bac06896b3449fbbbdb10c3719498c8
Ідентифікатор договору: UA-2024-11-21-013557-a-b1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СПЕКТРО ЛАБ"
Номер договору: 234
Сума договору: 54 500.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 45 416.67 UAH без ПДВ
Період дії договору: 21.11.2024 00:00 - 31.12.2024 00:00
Дата підписання: 21.11.2024 00:00
Статус:
Підписаний
pdf
Договір.pdf