-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Комплект мультимедійного обладнання Тип 3- Інтерактивна панель
Тендер Prozorro UA-2024-11-21-012449-a
Завершена
892 600.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 463.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 463.00 UAH
Номер:
ecb6ca63c2b94a808a56c9e3905f2ca1
Внутрішній номер закупівлі:
23348216
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-11-21-012449-a
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ,КУЛЬТУРИ,МОЛОДІ,СПОРТУ ТА ТУРИЗМУ ДОВЖАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43927179
-
Адреса:
90154, Україна, Закарпатська область, Хустський р-н, село Довге, вул.Велика, будинок 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна Капітоненко +380979796163 kapitonenkotana@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
892 600.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
21.11.2024 15:13 - 26.11.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
21.11.2024 15:13 - 29.11.2024 09:00
Період кваліфікації:
29.11.2024 09:00 - 02.12.2024 09:59
Період завантаження договору:
08.12.2024 00:00 - 18.12.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴892 600.00 Комплект мультимедійного обладнання Тип 3- Інтерактивна панель