• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

листи волокнистоцементні хвиляснті

листи волокнистоцементні хвиляснті

Завершена

160 725.00 UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 803.63 UAH
Номер: 8c70e3577564409eacd157b2df767f47
Внутрішній номер закупівлі: 23347525
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-11-21-011632-a   
Замовник: РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ПРИДНІПРОВСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
Контактна особа: Шевченко Андрій Валентинович 380567930886 an.shevchenko@dp.uz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 160 725.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 21.11.2024 14:52 - 30.11.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 21.11.2024 14:52 - 03.12.2024 16:00
Період кваліфікації: 03.12.2024 16:00 - 09.12.2024 15:43
Період завантаження договору: 15.12.2024 00:00 - 25.12.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴160 725.00 Лот 1 - Покрівельні матеріали