-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«Послуги з організації шкільного харчування» ДК 021:2015 – 55510000-8 Послуги їдалень
Тендер Prozorro UA-2024-11-19-017131-a
Завершена
466 980.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 334.90 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 334.90 UAH
Номер:
070ab146dc134c55bbb278277c65c979
Внутрішній номер закупівлі:
23316103
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-11-19-017131-a
Замовник:
Середня загальноосвітня школа №90
×
-
Код ЄДРПОУ:
22336054
-
Адреса:
79066, Україна, Львівська область, Львів, Б. Антоненка-Давидовича,2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Шмигель Наталя 380930101928 shmugel_natalia90@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
466 980.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
19.11.2024 17:24 - 25.11.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
19.11.2024 17:24 - 28.11.2024 00:00
Період кваліфікації:
28.11.2024 00:00 - 02.12.2024 13:45
Період завантаження договору:
08.12.2024 00:00 - 18.12.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴466 980.00 «Послуги з організації шкільного харчування» ДК 021:2015 – 55510000-8 Послуги їдалень